ORAN

MÜHENDİSLİK - MİMARLIK

1994 yılında İzmir’de İnş Müh Kerime Erinç ve İnş Müh Kahraman Erinç tarafından bir aile firması olarak kurulan Oran Mühendislik; kurulduğu günden bu yana sağlam, güvenli ve istikrarlı yapısı ile ilerlemeye devam etmektedir. Uygulamış olduğu ve uygulayacağı tüm projelerde; estetik, kalite ve güveni ön planda tutmaktadır. “Güven yapımızda var” bakış açısıyla yoluna gelişerek devam etmek isteyen Oran Mühendislik, hedefine kararlılıkla yürümektedir.

Oran Mühendislik Ltd. Şti. 1995 yılında Kerime ve Kahraman Erinç tarafından inşaat ve taahhüt firması olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana; İzmir’in Göztepe, Güzelyalı, Esentepe, Basın Sitesi, Çeşme, Alaçatı, Buca, Eşrefpaşa gibi birçok bölgesinde inşaatlar yapmıştır ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Deneyimin ve yenilikçiliğin sizlerin güveniyle buluştuğu firmamızda müşteri memnuniyetini ön plan tutarak en son teknik ve teknolojilerin uygulandığı modern alanları yine sizler için üretiyoruz. Bunu yaparken arazi etütlerinden temele, kaba inşaattan en son detaylara kadar inşaatın tüm aşamalarından özverili bir çalışma gerçekleştirmeye çalışarak, her yeni projemizde bir önceki projemize göre bir adım önde olmayı hedefliyoruz. Mühendisliğin, aile ortamının sıcaklığı ve güveni ile birleştiği “Oran Mühendislik ailesine” sizleri de bekliyoruz.

EKİBİMİZ

KAHRAMAN ERİNÇ

İNŞAAT MÜHENDİSİ

1978’de Ege Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mezun olduğu yıldan itibaren 10 yıl boyunca Aliağa Termik Santrali, İskenderun Demir-Çelik Fabrikası, İzmit Demir-Çelik Fabrikası gibi sanayi yapılarında çalışmış ve 1988’de şantiye şefliği görevinden ayrılmıştır. Akabinde eşi Kerime Erinç ile birlikte proje ve taahhüt işleri yapmak üzere İzmir’e dönmüşlerdir. 1994 yılında; günümüzde tecrübesi ile itibarını ve saygınlığını oluşturan Oran Mühendislik Ltd. Şti.’ yi kurmuşlardır.

KERİME ERİNÇ

İNŞAAT MÜHENDİSİ

Eşi Kahraman Erinç gibi; 1978’de Ege Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1967 yılında babası Nurettin Karaoğlu tarafından Buca’da kurulan Karaoğlu Yapı bünyesinde çalışma hayatına başlayan Kerime Erinç; ilk olarak Şirinyer 331 Sokak’ta olmak üzere birçok yapının proje ve uygulama aşamalarını yürütmüştür. Meslek hayatındaki kararlı ve sağlam duruşu ile tanınan Erinç; ticari birikim ve saygınlığıyla Oran Mühendislik’e güç katmaktadır…

ONUR ERİNÇ

ELK. ELT. MÜHENDİSİ

Kerime ve Kahraman Erinç’in ilk oğullarıdır. 2009 yılında Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi’ni bitirmiştir. 2008 yılından başlamak üzere Peppers&Rogers, Experian Ltd. gibi dünya çapında firmalarda Karar analisti-Yönetici olarak çalıştıktan sonra, şu anda Dubai’de Qarar firmasında Kıdemli Danışman olarak çalışmaktadır. Analitik düşünce kabiliyeti ve karar vermekteki uzman yapısıyla Oran Mühendislik ekibine sağlam desteğini sürdürmektedir.

UĞURKAN ERİNÇ

MİMAR

Kerime ve Kahraman Erinç’in 2. oğullarıdır. 2014 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olmuştur. Daha önceden, aile geleneği ve mesleki merak dolayısıyla çok daha önceden firma bünyesinde faaliyetlerde bulunmuştur. Proje Mimarlık Ltd. Şti. ve Folkart A.Ş. firmalarında çalıştıktan sonra 2013 yılından itibaren Oran Mühendislik bünyesine katılmıştır. Yenilikçi, vizyoner yapısı ve aileden gelen yapı geleneğini ileri taşımak için kararlılığını sürdürecektir…